Cégünk dinamikus növekedése a bizonyíték rá, hogy mik a jövőbeli céljaink: szeretnénk a piacvezető betoncserépgyártó lenni Magyarországon és a környező országokban is. Szeretnénk nagyvállalatként, azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni. Ehhez a feladathoz keresünk új munkatársat

Villanyszerelő

feladatkörre.

Főbb feladatok, munkák:

  • automata gyártósor működésének biztosítása
  • a gyártósorhoz tartozó gépek működtetése
  • berendezések villamos javítása
  • villamos hibakeresés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villanyszerelői végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • automata gyártósorok karbantartásában szerzett tapasztalat
  • alapfokú PLC programok, kapcsolási rajzok ismerete
  • gyenge áram ismeret

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható vállalati háttér
  • családias munkahelyi környezet
  • tisztességes, versenyképes jövedelem

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor küldd el önéletrajzod az email címre, vagy a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva.

Generon