Keressük új munkatársunkat

Rendszergazda

pozícióba, cégünk kiépített, de bővülő informatikai feladatainak ellátására.

Munkakör:

  • a vállalat informatikai rendszereinek folyamatos karbantartása és üzemeltetése
  • proaktív részvétel a cég IT struktúrájának, szervereinek üzemeltetésében és monitorozásában
  • szerverek, munkaállomások, nyomtatók, hálózati eszközök felügyelete, karbantartása, szükség esetén szervízelésük lebonyolítása
  • napi rendszergazdai feladatok ellátása, hibák felderítése, teljesítményoptimalizálás
  • L1/L2 IT támogatás nyújtása hardveres, szoftveres kérdésekben

Főbb feladatok:

  • Windows kliens környezet konfigurálása, hibajavítás
  • Windows szerver környezet konfigurálása, hibajavítás
  • Active Directory adminisztrálása, üzemeltetése, Group Policy management
  • Linux operációs rendszer ismerete, üzemeltetése
  • virtuális környezet menedzselése
  • biztonsági mentések beállítása, felügyelete, adatok szükség szerinti helyreállítása
  • szoftverek telepítése, beállítása, licencek nyomon követése
  • hardver eszközök beüzemelése, egyszerűbb hardver problémák megoldása
  • szolgáltatások és szerverek szoftver és hardver szintű ellenőrzése, felügyelete
  • monitoring rendszer üzemeltetése, felügyelete szükség esetén hibaelhárítás
  • beléptető rendszer és biztonsági kamera rendszer kezelése
  • (hardver és szoftver készletnyilvántartás naprakész vezetése)
  • hibajegy kezelő rendszer használata
  • felhasználók támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • innovatív, rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • együttműködő, megoldás orientált személyiség

Előnyt jelent:

  • Windows hálózati szolgáltatások ismerete, menedzselése haladó szinten – DHCP, DNS
  • WIN 10 operációs rendszer rendszergazdai – szakertő – szintű ismerete
  • Windows szerver operációs rendszereinek rendszergazdai – szakertő – szintű ismerete
  • Active Directory üzemeltetési tapasztalat
  • VMware üzemeltetési tapasztalat
  • Nagios/Zabbix rendszerek ismerete

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • minimum középfokú informatikai végzettség

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor küldd el önéletrajzod az email címre, vagy a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva.

Generon