Cégünk dinamikus növekedése a bizonyíték rá, hogy melyek a jövőbeli céljaink: szeretnénk nagyvállalatként – azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve – fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni.

A GENERON tetőcserép hűen tükrözi cégünk szellemiségét, hiszen innovatív és környezettudatos is egyszerre. Esztétikus, könnyű kezelhetőségének köszönhetően pedig korszerű, emellett teljes egészében felhasználóbarát.

Az egyedülálló GENERON napelemes tetőcserép termékcsaládunk további növekedése érdekében keresünk a TERRÁN Megújuló Energia Divíziójába kreatív, innovatív ötletekkel rendelkező az új megoldásokra nyitott munkatársat az alábbi munkakörre

Főbb feladatok:

  • Napelemes termékeink minőségének folyamatos javítása
  • Termék minőségi- és selejt mutatók elemzése, javító intézkedések igényének megfogalmazása
  • Termékfejlesztési és gyártási folyamataink támogatása
  • Minőségügyi projektek vezetése, projektekben való részvétel
  • Szakmai kapcsolattartás a partnereinkkel
  • Vezetői döntéstámogatás
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi leányvállalatainkkal

Elvárások:

  • Villamos, vagy gépész, vagy vegyész felsőfokú végzettség
  • Minőségbiztosítási rendszerek, szabványok ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, multinacionális környezetben szerzett tapasztalatot előnyként vesszük figyelembe
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Családbarát vállalati kultúra
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Munkavégzés helye: Pécs