Cégünk dinamikus növekedése a bizonyíték rá, hogy mik a jövőbeli céljaink: piacvezető betoncserépgyártó lenni Magyarországon és a környező országokban is. Szeretnénk nagyvállalatként, azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni.

Ehhez a feladathoz keresünk kreatív és tapasztalt munkatársat az alábbi feladatkörre:

PHP fejlesztő

aki az IT fejlesztési csoportunk munkatársaként aktívan szerepet vállal a TERRÁN Kft. folyamatainak digitális transzformációjában

Főbb feladatok, munkák:

  • Applikációk és egyedi weboldalak back-end oldali fejlesztése, CMS kialakítása
  • Együttműködés a többi fejlesztővel
  • Meglévő rendszereink folyamatos továbbfejlesztése, hibajavítása
  • Közremüködés projektek előkészítésében (pl.: specifikációk pontosítása)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Valamilyen modern MVC framework (pl.: Symfony, Laravel, Yii) ismerete
  • Relációs és nem relációs adatbázisok ismerete
  • Git (vagy más verziókezelő rendszer) készség szintű használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minimum 2-3 év PHP fejlesztöi tapasztalat
  • Microsoft Azure, AWS fejlesztési környezet ismeret
  • Angol nyelv ismerete
  • TypeScript, Angular, lonic ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern, irodai környezet és munkaeszközök
  • Támogató és inspiráló közeg
  • Változatos és izgalmas projektek

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor küldd el önéletrajzod a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva.