Pécsi telephelyünkre keressük új kollégánkat

Kereskedelmi munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • kereskedelmi partnerekkel, vevőkkel, illetve fuvarozókkal való kapcsolattartás
  • beérkező megrendelések feldolgozása
  • fuvarfeladatok optimalizálása és lebonyolítása
  • fuvarmegbízások kiadása, kiadott fuvarfeladatok napi nyomon követése
  • szállítások folyamatos nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
  • megrendelésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • számlázás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felhasználói szintű Excel, Word ismeret
  • alapos, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • megbízhatóság, szabályok és határidők betartása
  • ügyfélorientált hozzáállás

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • angol, német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • modern, irodai környezet és munkaeszközök
  • támogató és inspiráló közeg
  • változatos és izgalmas projektek
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor küldd el önéletrajzod az  email címre, vagy a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva.

Generon