Főbb feladatok:

  • A Terrrán kontrolling rendszerének működtetésében és fejlesztésében való közreműködés
  • A külföldi leányvállalataink terv/tény költségelemzéseinek elkészítése, az eltérések okainak feltárása
  • Üzleti döntések elemzésekkel és riportokkal való támogatása
  • Éves tervezési folyamatban való részvétel
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi leányvállalatainkkal
  • Vezetői döntéstámogatás

Elvárások:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete (FI, CO, SD)
  • MS Excel magas szintű használata
  • Üzleti Intelligencia rendszer ismerete előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, multinacionális környezetben szerzett tapasztalatot előnyként vesszük figyelembe
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Családbarát vállalati kultúra
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka

  • Munkavégzés helye: Pécs