Állásajánlat kelte: 2018. március 01.

Munkavégzés helye: Bóly

Feladatok:

  • Dokumentációs rendszer létrehozása
  • Gyártási, karbantartási folyamatok utasításainak rendszerbe integrálása
  • Skill matrix kontrollja, a termelési és karbantartó kollégák oktatása
  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása, a CFT irányítása a hiba gyökérokának feltárása és a megelőző intézkedés meghozása, bevezetése
  • Alapanyagok minőségi vizsgálata
  • Gyártási folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Gyors, szisztematikus hibakeresési képesség és problémamegoldó készség
  • Gyökérok elemzési technikák ismerete (Ishikawa, 5 Why, 8D, FMEA, stb.)
  • Csapatmunka
  • Komplex látásmód
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás

Juttatási csomag:

  • Versenyképes fizetés
  • 1 havi fizetésnek megfelelő éves bónusz, a kitűzött célok elérésének függvényében
  • Munkába járás támogatása
  • Iskolakezdési támogatás
  • Étkezési utalvány

Munkavégzés helye:

  • Bóly

A fényképes önéletrajzokat az e-mail címre kérjük elküldeni!