Cégünk dinamikus növekedése a bizonyíték rá, hogy mik a jövőbeli céljaink: szeretnénk a piacvezető betoncserépgyártó lenni Magyarországon és a környező országokban is. Szeretnénk nagyvállalatként, azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni. Ehhez a feladathoz keresünk új munkatársat az alábbi feladatkörre:

Főbb feladatok, munkák:

  • A csomagolásra, szállításra vonatkozó előírások, költségek betartása
  • Szállítási folyamatok ügyintézése
  • A kiszállítás folyamatosságának biztosítása
  • A kiszállítással, csomagolással kapcsolatos adminisztráció helyes rendjének betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vámügyintézői vagy logisztikai végzettség
  • idegen nyelvismeret
  • WMS felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható vállalati háttér
  • tisztességes, versenyképes jövedelem