Keressük kreatív és tapasztalt munkatársunkat az alábbi feladatkörre:

Üzemmérnök

aki a kunszentmiklósi gyárunk munkatársaként aktívan szerepet vállal az üzem hatékony működtetéséért.

Főbb feladatok:

  • a termelés folyamatosságának műszaki oldalról való támogatása
  • karbantartási tervek elkészítése, karbantartási munkák szervezése, irányítása
  • villanyszerelők és karbantartók munkájának koordinálása, szakmai támogatása
  • a termelési folyamatok hatékonyságának növelése
  • folyamatos fejlesztések, hatékonyságnövelési és költségcsökkentési akciók kidolgozása, megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • több éves, karbantartásban szerzett tapasztalat
  • CAD tervező programokban jártasság
  • MS Office magabiztos ismerete
  • “B” kategóriás jogosítvány;
  • pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • támogató és inspiráló közeg
  • változatos és izgalmas projektek
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Kunszentmiklós

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor küldd el önéletrajzod az email címre, vagy a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva.

Generon