Cégünk dinamikus növekedése a bizonyíték rá, hogy mik a jövőbeli céljaink: piacvezető betoncserépgyártóként innovatív termékeinkkel biztosítani Magyarország és a környező országok otthonainak védelmét. Szeretnénk nagyvállalatként, azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni.

Ehhez a feladathoz keresünk új munkatársat az alábbi feladatkörre:

Területi képviselő

aki az értékesítési csapatunk munkatársaként aktívan szerepet vállal a TERRÁN Kft. Veszprém és Fejér megye területeinek értékesítési képviseletében

Feladatok:

  • Partnerkapcsolatok építése, személyes partnerlátogatások megtervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, új ügyfelek felkutatása
  • Termékeink értékesítési céljainak elérése
  • Napelemes tetőcserepünk (Generon) értékesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, műszaki irányultság – felsőfokú végzettséget előnyként értékeljük
  • Több éves értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség, kooperatív szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Családias és családbarát vállalati kultúra
  • Színvonalas munkakörnyezet és szakmai munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, mely fejlődési lehetőséget is biztosít
  • Hosszútávú és kiszámítható munkalehetőség

Munkavégzés helye: Fejér és Veszprém megye

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor küldd el önéletrajzod az email címre, vagy a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva.