Bólyi telephelyünkre keressük új munkatársunkat

Logisztikai asszisztens

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • a csomagolásra, szállításra vonatkozó előírások betartása
  • a napi kiszállítási folyamatok gördülékeny lebonyolítása, ellenőrzése
  • a kiszállítás folyamatosságának biztosítása, felmerülő problémák kivizsgálása, javítása
  • a kiszállítással, csomagolással kapcsolatos adminisztráció helyes rendjének betartása – adminisztráció pontos vezetése, rendszerezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • precíz munkavégzés
  • kiváló együttműködőkészség
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek

Előnyt jelent:

  • vámügyintézői vagy logisztikai végzettség
  • idegennyelv-ismeret
  • SAP és WMS rendszerek felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható vállalati háttér
  • tisztességes, versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Bóly

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor küldd el önéletrajzod az  email címre, vagy a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva.

Generon