Bólyi és pécsi telehelyünkre keressük új munkatársunkat

Indirekt beszerző

feladatkörre.

Főbb feladatok:

  • Szolgáltatások és indirekt anyagok beszerzésének lebonyolítása, irányelveinek betartásával
  • Ajánlatkérések, tenderek lebonyolítása, ehhez kapcsolódó dokumentáció összeállítása
  • A beérkezett ajánlatok értékelése, beszállító kiválasztása
  • Potenciális beszállítók keresése, beszállítói menedzsment, beszállítói költségek optimalizálása
  • Piacelemzés és átváltoztatások lekövetése
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • Szerződéskötésben való aktív részvétel, ezzel kapcsolatos feladatok előkészítése
  • Feladatköréhez tartozó nyilvántartások, jelentések, elemzések készítése, riportálása
  • A beszerzéshez kapcsolódó adatok SAP rendszerbe történő bevitele és karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Indirekt beszerzésben szerzett stratégiai és operatív tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves beszerzői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer és számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete (szóban és írásban egyaránt)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gyártó nagyvállalati működési modellt ismerete
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, mely fejlődési lehetőséget is biztosít
  • Színvonalas munkakörnyezet és szakmai munka
  • Családias és családbarát vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Juttatási csomag
  • Gyümölcsnap
  • Egészséges munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:
Bóly/Pécs

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor küldd el önéletrajzod az email címre, vagy a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva.

Generon